KADRA

studia podyplomowe manager

Bartłomiej Walas – doktor nauk o kulturze fizycznej, dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE. Specjalista w zakresie polityki turystycznej i marketingu terytorialnego. W latach 1996-2008 dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Paryżu. W latach 2008-2017 wiceprezes i p.o. Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, odpowiadający za strategię marketingową na rynkach zagranicznych.  Członek Rady Ekspertów przy Ministrze Rozwoju i Technologii oraz Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Jest autorem między innymi strategii marketingowej Polski w sferze turystyki, strategii marki hoteli PPH, polityki zrównoważonej turystyki Krakowa na lata 2021-2018, podręczników, artykułów naukowych  i licznych analiz rynku turystycznego.

manager studia

Diana Dryglas – doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, profesor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Zarządzania. Specjalista w zakresie zarządzania uzdrowiskami i sektorem wellness&spa.

manager

Arkadiusz Dawidowski – prezes Europejskiej Fundacji Spa oraz twórca firmy ForSpa. Jest autorem unikalnych i kultowych koncepcji Spa, takich jak: Głęboczek Vine Resort & Spa, Villa Park Med. & Spa, Czarny Potok Luxury Collection, Narvil Conference & Spa, Kormoran Wellness Medical Spa. Międzynarodowy konsultant spa, delegat Polski na Global Wellness Summit, ambasador programu edukacyjnego wellness Global Mentorship Program, członek inicjatywy Europa Wschodnia przy Światowym Instytucie Wellness (GWI) oraz twórca Europejskiego Kongresu Spa

Anna Białk-Wolfspecjalista w zakresie turystyki medycznej. Jest autorką licznych analiz, opracowań praktycznych i prelekcji w kraju i za granicą. Intensywnie współpracuje z wieloma międzynarodowymi ekspertami turystyki medycznej. Współzałożycielka i Prezeska Instytutu Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej.

manager studia

Wiktor Siegel  konsultant, trener i coach z ponad 15-letnim doświadczeniem. Założyciel i współwłaściciel firmy projektowej exploHR, specjalizującej się w badaniach i wdrożeniach zmian w organizacjach. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Wykładał i prowadził warsztaty w języku polskim i angielskim, m. in. w Austrii, Belgii, Finlandii, Indiach, Niemczech, Rosji, Słowacji, Stanach Zjednoczonych, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Specjalizuje się w zarządzaniu projektem, zarządzaniu zmianą, wdrażaniu strategii, przywództwie, motywacji, coachingu, zarządzaniu stresem i strategii wellness.  

wykurz

Anna Wykurzzałożycielka firmy We Do Media Group, w skład której wchodzą marki: We Do Med & Beauty, We Do Hotels, We Do Bots. Ekspertka w zakresie komunikacji online, marketingu, nowych technologii. Prelegentka, autorka tekstów, szkoleniowiec. Na co dzień pomaga klinikom medycznym, salonom beauty, hotelom oraz obiektom spa budować wizerunek, rozwijać sprzedaż i optymalizować wydatki marketingowe. Tworzy strategie marketingowe, prowadzi kampanie sprzedażowe oraz szkolenia. Autorka licznych szkoleń, w tym m.in. „We Do Efektywna Recepcja”, „We Do Efektywna Sprzedaż”, „Standardy obsługi klienta w klinice”, „Hotel Marketing Menadżer”. Absolwentka międzynarodowego programu „Quantum Leep” T.Harv Ekera.

Michał Nadolski – specjalista w zakresie zarządzania obiektami spa and wellness w branży hotelarskiej. Doradca i konsultant wspierający prywatnych inwestorów, pasjonat zdrowego stylu życia. Manager spa and wellness – praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu personelem, sprzedażą, tworzeniem koncepcji hotelowego spa oraz kompleksowej oferty usług spa. Manager Spa w Hotelu Crystal Mountain w Wiśle.

Wioletta Kacperska – z  wykształcenia prawnik, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w działach personalno-prawnych na stanowiskach dyrektorskich w różnych korporacjach. Od początku 2017 roku zatrudniona jako Manager Spa w sieci Hilton w jednym z wiodących warszawskich hoteli. Z Hotelem Arłamów związana od lipca 2018 roku jako Dyrektor Spa.

studia podyplomowe manager

  Maciej Strauss przedsiębiorca z branży turystycznej, analityk hotelowy, inwestor skupiony na mobilności, wykładowca akademicki. Właściciel kilku firm z sektora turystyki. Skupia się na rozwijaniu efektywności sprzedaży i analizie wskaźników rentowności biznesu. Swoją działalnością edukacyjną pomaga innym podejmować szybciej właściwe decyzje. W codziennej pracy stosuje model zarządzania przez wartości. Absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz Szkoły Liderów – programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

marta szweda